
Dom za starije i nemoćne osobe od 1.rujna započet će pružati uslugu pomoći u kući – pripremu toplih obroka, objavio je ravnatelj Tomislav Peran.
Sklapanjem posebnog ugovora s Domom za starije i nemoćne osobe Beli Manastir, korisnici usluge moći će na lokaciji Doma (Bana Jelačića 108, Beli Manastir) svakoga dana od 11.30 minuta preuzimati topli obrok poslužen u posebnim inox posudicama.

Planirana cijena jednog toplog obroka iznosit će 23 HRK. Maksimalni broj korisnika ove usluge ograničen je na 25.
Prijaviti se mogu umirovljenici i teško bolesne odrasle osobe. Prednost pri sklapanju ugovora dati će se osobama težeg materijalnog ili zdravstvenog stanja.
Mogućnost prijave vrši se na blagajni Doma odnosno putem maila administracija@dom-bm.hr
Potrebno je priložiti:
– osobna iskaznica
– OIB
– službena potvrda o statusu umirovljenika i/ili potvrdu nadležnog liječnika o postojanju odnosnih zdravstvenih poteškoća (i sl.)
Prijave se zaprimaju od 15. srpnja 2022. godine radnim danom od 7.30 – 14.30 sati.
foto: Tomislav Peran ( Facebook)